Treść strony

Oferta dla firm - dotacje na szkolenia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Przedsiębiorco, czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”, które odbędzie się dnia 27 czerwca 2018 r., w godzinach 10:00 – 12:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, Plac Wolności 1.

Dotacje dla firm

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna realizuje projekt, w ramach którego przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie do 80% kosztów szkoleń, doradztwa, studiów podyplomowych.
Oferta skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych z województwa łódzkiego lub działających na jego terenie. Formularz zgłoszeniowy będzie można złożyć w Rawie, w trakcie spotkania z osobami realizującymi projekt Strefa RozwoYou, w środę, 13 czerwca. Eksperci będą do Państwa dyspozycji w godzinach 11 - 17, w specjalnie oznakowanym kamperze, zaparkowanym przy Miejskim Domu Kultury, ul. Krakowska 6C.

Projekt STAY - wsparcie aktywności zawodowej osób 50+ w przedsiębiorstwie

Zdrowy i zmotywowany pracownik - zadowolony pracodawca. Zainteresowane firmy zapraszamy na bezpłatne certyfikowane szkolenia dla pracowników małych i średnich przedsiębiorstw organizowane przez Agencję Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego - Akcja Konsultacjna rozpoczęta

Z nieukrywaną radością informujemy Was, że ruszyła zapowiadana wcześniej Akcja Konsultacja.
Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w konkursach unijnych na projekty B+R zachęcamy do składania formularzy zgłoszeniowych, w których możecie opisać swój pomysł na projekt.