Treść strony

Głosuj na Rawską Farę w konkursie

W imieniu Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej zachęcamy Państwa do głosowania na obiekty Rawskiej Fary w ogólnopolskim konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Rozpoczął się właśnie I etap tego konkursu. Codziennie do 11.05.20 r.można (trzeba) oddać głos (ta sama osoba może głosować raz dziennie). W tym celu należy wejść na stronę:
http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/1691/object/1919/zespol-pojezuickich-obiektow-zabytkowych-w-rawie-mazowieckiej


i w polu Miejscowość wpisać Rawa Maz. i nacisnąć przycisk Zastosuj.


Wtedy ukaże się tytuł naszego projektu: Rawa Mazowiecka,łódzkie,obiekty zabytkowe
Zespół pojezuickich obiektów zabytkowych w Rawie Mazowieckiej
i przy nim jest przycisk ZOBACZ


po jego naciśnięciu ukaże się podstrona poświęcona naszym obiektom i na jej dole pod zdjęciami jest przycisk Zagłosuj.


UWAGA: dla uznania głosu trzeba koniecznie potwierdzić swój głos na swojej poczcie!


Bardzo dziękujemy za codzienne głosowanie oraz zachęcanie swoich bliskich, znajomych etc do głosowania za naszym projektem. Tę informacje można umieścić na swoich FB lub stronach.


Info o konkursie

W imieniu Kapituły Konkursu w skład, której wchodzą prezydenci, burmistrzowie, starostowie, wójtowie, szefowie firm budowlanych i architektonicznych, prywatni inwestorzy różnych branż oraz najważniejsze izby budowlane, instytucje, rektorzy uczeni z Polski i zagranicy, wydawnictwa pragnę poinformować, że pomimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się cały kraj Państwa aktywność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. 319 zgłoszeń do XXIV edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu XXIV edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" w najmniejszym nawet stopniu nie odbiega od edycji Konkursu lat poprzednich. A przypomnijmy, każda kolejna była rekordowa!
Taka postawa w sytuacji pandemii koronawirusa i związana z nią konieczność odnalezienie się w nowej rzeczywistości, dostosowania do trudnych warunków pracy i zapewne przewartościowania najpilniejszych potrzeb, zasługuje na szczególne uznanie. Przypominamy, że aktualnie trwa głosowanie w internecie i Państwa obiekt uczestniczy w tym głosowaniu. Czas izolowania i pracy zdalnej bez wątpienia sprzyja rozwojowi internetowych dróg dotarcia do społeczeństwa. Głosowanie w I etapie trwa od 23.03 do 11.05.2020.

 

  • data: 2020-04-06

wstecz