Treść strony

Festyn "Witaj Przedszkolaku" już za nami

W niedzielę 29 września 2019 r. najmłodsi mieszkańcy Rawy Mazowieckiej bawili się podczas festynu „Witaj Przedszkolaku” na terenie Hali Milenium przy ul. Kazimierza Wielkiego.

W trakcie festynu na scenie zaprezentowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 1, nr 2 i nr 4. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 wykonały piosenkę pt. „Boogie Woogie”, a do występu przygotowywały je Panie: Izabela Kamińska-Strzechowska, Ewa Binkiewicz, Beata Sekrecka, Anna Dębecka-Fiuczek. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 wykonały piosenkę pt.: „Woła nas szkoła” pod przewodnictwem Pań: Renaty Salamon, Agnieszki Pięcek, Marty Dębskiej-Pawłosik, Aleksandry Czekalskiej. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 wykonały utwór: „Swingowa jesień”, a do występu przygotowane zostały przez Panie: Ilonę Kowalczyk i Dominikę Bromirską.

Po pięknych występach dzieci wspólnie bawiliśmy się korzystając z przygotowanych stanowisk do zabawy. W trakcie zabawy naszych najmłodszych odwiedzili niesamowici bohaterowie filmu „Alvin i wiewiórki”. Wyjątkową atrakcją były dwa roboty Transformers, z którymi dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dodatkową atrakcją był pokaz magicznych sztuczek, które bawiły zarówno dzieci jak i dorosłych. Podczas zabawy wodzirej przeprowadził wśród dzieci szereg konkursów i animacji. Rodzice i dziadkowie również mogli wystartować w licznych konkursach z nagrodami, przenieść się w atmosferę beztroskiej zabawy. Organizatorzy festynu wszystkie atrakcje zapewnili bezpłatnie.                                     

Organizatorami imprezy byli: Miasto Rawa Mazowiecka i Ośrodek Sportu i Rekreacji. Opiekę medyczną zapewniła firma ANI-MED. Burmistrz Miasta Piotr Irla oraz Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy, a maluchom i ich rodzicom i opiekunom za obecność i świetną zabawę. Mamy nadzieję, że wszyscy przeżyliśmy niezapomniane chwile.

  • data: 2019-10-01

wstecz