Treść strony

BO Łódzkiego - ruszyło głosowanie

Od dzisiaj można głosować na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego naszego województwa. Zadania dotyczące Rawy i okolic przypisane są do subregionu wschodniego i pod tym hasłem ich szukajmy. Głosowanie, w zależności od formy jaką wybierzemy, trwa przez cały październik.

Rusza nabór projektów do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.

Dziś wielki dzień! Od dziś możecie składać projekty zadań w ramach 2? edycji Budżetu Obywatelskiego. Macie czas do 16 maja! Bardzo liczymy na Wasze pomysły, na które mamy 8 mln zł ?? Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Do dzieła

Budżet Obywatelski Samorządu Województwa Łódzkiego 2018

W dniach od 2 do 20 października będzie można oddać głos na zadania do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2018 rok. Zakwalifikowane zadania: https://bo.lodzkie.pl/poznaj-zadania/ Wyboru zadań do realizacji może dokonać każdy mieszkaniec Województwa w drodze głosowania. Głosować można osobiście poprzez wrzucenie karty do głosowania do urny w wyznaczonych punktach do głosowania np. w budynku Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej przy placu Wolności 1 (parter - Biuro Obsługi Klienta)lub głosując online.