Treść strony

„Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami” - 8 grudnia

Dzieci w Rawie Mazowieckiej z niecierpliwością wyczekują Świętego Mikołaja. Maluchów, ich rodziców i dziadków, czyli całe rodziny, które chcą się z nim spotkać osobiście, zapraszamy 8 grudnia do Miejskiego Domu Kultury w godz. 14-18 na imprezę "Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami".

W programie: spotkanie ze świętym Mikołajem, zagroda z żywymi reniferami, świąteczna fotobudka, świąteczne animacje plastyczne, biuro św. Mikołaja, gorąca czekolada oraz super atrakcja Koło Fortuny, w której są do wygrania świąteczne upominki.

Nie zabraknie również spektakli dla dzieci. W tym roku spektakl dla dzieci „Co się stało z Mikołajem” odbędzie się trzykrotnie: o godz. 14, 15 i 16. Będą również występy muzyczne. Wystąpi Chór Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, uczniowie rawskich szkół podstawowych i wyjątkowy gość Kapela Góralska Beskid. A na koniec o godz. 17 iluminacja świątecznej choinki.

Maluchów z rodzicami i dziadkami, na wyjątkowe mikołajki, zapraszają  Grażyna Dębska Przewodnicząca Rady Miasta i Piotr Irla Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka. Wszystkie atrakcje tego dnia są bezpłatne!

To już prawdziwy przedsmak Bożego Narodzenia… Poczujmy niepowtarzalną atmosferę świąt!

  • data: 2019-11-29

wstecz