Treść strony

Porcję gier historycznych już w ten weekend serwują nam Topory


Stowarzyszenie Topory zaprasza na Weekend gier historycznych

Wakacje z Toporami.


Stowarzyszenie Topory - ma zaszczyt zaprosić wszystkich fanów gier planszowych na wspólne granie!

Serdecznie zapraszamy do Klubu Miłośników Gier i Fantastyki na Dzień Tolkienowski w Klubie Miłośników Gier i Fantastyki.

W programie:
15:00-16:00 - Taboo Tolkienowskie
15:00-16:00 - konkurs rysunkowy
16:00-17:00 - konkurs wiedzy dotyczący twórczości Tolkiena
17:00-18:00 - "koło fortuny" tolkienowskie
18:00-20:00 - kalambury
Dla zwycięzców przewidywane nagrody!!!

Rawa Gra Szanty już w ten weekend

Stowarzyszenie TOPORY serdecznie zaprasza wszystkich, którzy kochają muzykę na żywo i klimat żeglarski, na tegoroczną edycję Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „Rawa Gra Szanty”. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 lipca, nad zalewem Tatar, na scenie obok ośrodka OSiR.

Zakonczenie ferii z Toporami

Ferie z Toporami niestety ogłaszamy za zakończone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji.

W poszukiwaniu "czwartego do brydża"


W każdy wtorek ferii, o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich na kilka godzin zabawy przy Brydżu, będzie można nauczyć się grać w tą jakże ciekawą grę karcianą, Ci bardziej zaawansowani też znajdą coś dla siebie.

Topory - gwiezdne wojny

Kilka zdjęć ze spotkania miłośników "Gwiezdnych Wojen" w rawskim klubie Topory. Dziękujemy za liczne zainteresowanie.

Zaczynamy ferie - Topory juz graja

Serdecznie zapraszamy na ferie z Toporami, mamy nadzieję na liczne zainteresowanie.

"Ferie z Toporami"

Serdecznie zapraszamy na Dzień dla fanów Wiedźmina, który odbywa się w ramach akcji "Ferie z Toporami".
Podczas trwania Festiwalu „Rawa Gra Rap” odbywać się będzie Gra miejska. Udział może wziąć każdy, indywidualnie lub zespołowo (do 3 osób). Zapisać można się już teraz, wysyłając zgłoszenie na kizior@topory.org lub w dniu festiwalu obok Wiewiórki nad zalewem. Każdy z zespołów graczy na początku rozrywki dostanie specjalnie przygotowana kartę startową, na której będą umieszczone różne zagadki. Teren miasta stanie się planszą do gry, po której poruszać się będą rywalizujące ze sobą drużyny. Celem gry będzie, odwiedzając różne miejsca w Rawie, skompletowanie ostatecznego hasła umożliwiającego dotarcie do finału. Dla pierwszej drużyny, której się to uda przewidziana jest atrakcyjna nagroda.

Wakacje z Toporami

Stowarzyszenie Topory otwiera swój klub przy ul. Zwolińskiego dla wszystkich, którzy lubią m.in. planszówki i turnieje z grami, konkursy muzyczne i filmowe, brydża. Przez okres wakacji, we wszystkie dni tygodnia poza poniedziałkiem, członkowie stowarzyszenia zapraszają rawian do swojej siedziby. Każdy dzień to inna propozycja. Szczegółowy harmonogram znajduje się na plakacie.