Treść strony

Zarząd Stowarzyszenia Rawski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na prelekcję

Zapraszamy na prelekcję dotyczącej zaćmy i możliwości jej leczenia z refundacją NFZ. Pojawią się bloki tematyczne dotyczące przyczyny, rodzaje,przebieg choroby, sposoby leczenia zaćmy oraz leczenie zaćmy w ramach dyrektywy transgranicznej. Prelekcja odbędzie się 10 kwietnia 2018 o godz. 17.00 w Starostwie Powiatowym Plac Wolności 1.

Seniorzy uczestniczyli w marszu

Burzowa pogoda nie była przeszkodą dla nieustraszonych uczestników Miejskiego Marszu Nordic Walking zorganizowanego dla rawskich seniorów przez Zarząd Stowarzyszenia Rawski Uniwersytet Trzeciego Wieku w czwartek 29 czerwca 2017 r. Profesjonalnych porad na temat maszerowania udzielała Pani instruktor Anna Smyczek. Po rozgrzewce przyszedł czas na wykorzystanie wiedzy w praktyce pod fachowym okiem. Teraz uczestnicy będą się spotykali na marszowym szlaku w pełni wykorzystując zdobyte umiejętności.

Seniorzy na start

Zarząd Stowarzyszenia Rawski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza mieszkańców Rawy Mazowieckiej z kijkami na Miejski Marsz Nordic Walking – trening prozdrowotny dla seniorów. Rozpoczynamy o godz. 18.00 w czwartek 29 czerwca 2017 r. Miejsce spotkania – dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich (obszar rewitalizacji).