Treść strony

Stronicowanie

 • Od Nowego Roku, nowe przywileje dla przedsiębiorców

  2019.01.03

  Możliwość wliczenia w koszty pracy małżonka, niższy ZUS dla najmniejszych firm, elektronizacja akt pracowniczych i skrócenie okresu ich przechowywania, niższy podatek dla innowatorów – to kolejne proprzedsiębiorcze rozwiązania, które przyniosą od Nowego Roku ustawy przygotowane przez MPiT. Wśród nich są: Pakiet MŚP, Mały ZUS,

 • Ogłoszenie o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi

  2018.11.23

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przedkłada do publicznej konsultacji projekt „Programu Współpracy Miasta Rawa Mazowiecka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie” na 2019 rok.

 • Ruszyła kampania „Czad i ogień. Obudź czujność”

  Ruszyła kampania „Czad i ogień. Obudź czujność”

  2016.12.12

  Co czwarty Polak błędnie myśli, że czad można rozpoznać po zapachu lub dymie. Rusza kampania społeczna prowadzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji „Czad i ogień. Obudź czujność”. Badania pokazują, że 41% Polaków twierdzi, że potrafi rozpoznać czad. Niepokojące  jest to, że aż co czwarty Polak myśli, że czad można poznać po zapachu lub po dymie. Warto więc ciągle przypominać, że czad jest bezwonny i bezbarwny. Tylko co piąty Polak wie, że czad można wykryć za pomocą specjalnych czujników.

   

 • Spotkanie ze św. Mikołajem w Rawie Mazowieckiej

  Spotkanie ze św. Mikołajem w Rawie Mazowieckiej

  2016.12.06

  „Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami” - 4 grudnia 2016 r. odbyła się kolejna edycja rawskich mikołajek. Św. Mikołaj przyjechał zaprzęgiem reniferów i czekał na wszystkie dzieci. Po spotkaniu ze św. Mikołajem maluchy udały się do świata baśni w przedstawieniu „Mała królewna”, która w zabawny sposób wprowadziła najmłodszych w zimowy czas mikołajek i przygotowań do świąt.

   

 • Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami” - już w niedzielę

  Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami” - już w niedzielę

  2016.12.01

  Dzieci w Rawie Mazowieckiej z niecierpliwością wyczekują Świętego Mikołaja. Maluchów i ich rodziców, którzy chcą się z nim spotkać osobiście zapraszamy na spotkanie w niedzielę 4 grudnia od godz. 14 do Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Św. Mikołaj przyjedzie zaprzęgiem reniferów i będzie czekał na wszystkie dzieci. Jak zmarzniemy to rozgrzejemy się gorącą czekoladą. A potem będzie można spotkać śnieżynki, elfy, renifera Rudolfa, a także  się z nimi pobawić.

   

Stronicowanie