Treść strony

Aktualności:

2017

2016

Stronicowanie

 • Wolność krzyżami się mierzy – widowisko słowno muzyczne w Parafii pw Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

  Wolność krzyżami się mierzy – widowisko słowno muzyczne w Parafii pw Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej.

  2018.11.28

  Koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pt.: „Wolność krzyżami się mierzy”. Odbył się w niedzielę 25 listopada 2018 r., przy wypełnionej świątyni, w której po raz pierwszy po prawie 3 miesięcznej przerwie odbywały się niedzielne nabożeństwa.

 • Ogłoszenie o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi

  2018.11.23

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przedkłada do publicznej konsultacji projekt „Programu Współpracy Miasta Rawa Mazowiecka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie” na 2019 rok.

 • -

  Ruszyła kampania „Czad i ogień. Obudź czujność”

  2016.12.12

  Co czwarty Polak błędnie myśli, że czad można rozpoznać po zapachu lub dymie. Rusza kampania społeczna prowadzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji „Czad i ogień. Obudź czujność”. Badania pokazują, że aż co czwarty Polak myśli, że czad można poznać po zapachu lub po dymie. Warto więc ciągle przypominać, że czad jest bezwonny i bezbarwny. Tylko co piąty Polak wie, że czad można wykryć za pomocą specjalnych czujników.

 • -

  Spotkanie ze św. Mikołajem w Rawie Mazowieckiej

  2016.12.06

  „Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami” - 4 grudnia 2016 r. odbyła się kolejna edycja rawskich mikołajek. Św. Mikołaj przyjechał zaprzęgiem reniferów i czekał na wszystkie dzieci. Burmistrz Rawy Mazowieckiej Dariusz Misztal dziękuje wszystkim maluchom i ich rodzicom za wspólne, wyjątkowe mikołajkowe spotkanie. Z radością i we wspaniałych nastrojach czekamy na Święta Bożego Narodzenia...

 • „Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami” - już w niedzielę

  „Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami” - już w niedzielę

  2016.12.01

  Dzieci w Rawie z niecierpliwością wyczekują Świętego Mikołaja. Maluchów i ich rodziców, którzy chcą się z nim spotkać osobiście burmistrz Rawy Mazowieckiej zaprasza na spotkanie w niedzielę 4 grudnia od godz. 14 do Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. To już prawdziwy przedsmak Bożego Narodzenia...

   

   

   

Stronicowanie