Treść strony

Stronicowanie

 • Nisko oprocentowane pożyczki dla Twojego biznesu

  Nisko oprocentowane pożyczki dla Twojego biznesu

  2018.12.28

  Koniec roku jest dobrym momentem na podsumowania, bilanse i konkretyzowanie planów na przyszłość. Może się okazać, że w dobrze przemyślanej strategii przedsiębiorstwa brakuje tylko jednego – kapitału. Różne instytucje otoczenia biznesu mogą nam przyjść z pomocą, oferując nisko oprocentowane pożyczki.

   

 • ERASMUS+ projekt dofinansowany z funduszy UE, realizowany w Szkole Podstawowej nr 2

  ERASMUS+ projekt dofinansowany z funduszy UE, realizowany w Szkole Podstawowej nr 2

  2018.12.19

  Szkoła Podstawowa  nr 2, jest szkołą uczącą się, nauczyciele podejmują działania innowacyjne między innymi eTwinning, czy Erasmus+. To działania mające na celu współpracę międzynarodową uczniów i nauczycieli. W roku szkolnym 2018/2019 szkoła realizuje 2 projekty eTwinning tj.”Noah’s Ark” oraz ”For every head a headgear”  a także Projekt ERASMUS+ pt. „Partnership to Evaluate, Advise and Review Language Learning”.

   

 • Dzień wolontariatu

  Dzień wolontariatu

  2018.12.11

  W dniu 5. grudnia w siedzibie Fundacji Obudźmy Nadzieję uroczyście obchodzono  ważny dla działalności fundacji Dzień Wolontariusza. Wszystkim wolontariuszom składamy  serdeczne życzenia i jeszcze większe podziękowania za pracę  na rzecz Fundacji i Podopiecznych. Dzięki ich pracy, fundacja może nieść pomoc dla osób potrzebujących, na tak szeroką skalę. A tak świętowano  i promowano ideę wolontariatu w fundacji.

   

 • Dzienny Dom Seniora już oficjalnie utworzony

  Dzienny Dom Seniora już oficjalnie utworzony

  2018.12.10

  W dniu 6 grudnia br. Rada Miasta Rawa Mazowiecka podjęła Uchwałę nr III/6/18 o powołaniu w naszym mieście Dziennego Domu Seniora, który będzie działać w strukturze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rawie Mazowieckiej. Placówka powstała w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020 przygotowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i skierowanego do jednostek samorządu terytorialnego.

 • Nowa wystawa stała na Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej

  Nowa wystawa stała na Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej

  2018.12.08

  W  piątek - 7 grudnia o godz. 14:00,  w zamkowej baszcie otwarto nową  wystawę stałą pt.  "Dzieje Zamku Książąt Mazowieckich w Rawie Mazowieckiej na tle historii miasta i regionu" Wystawa została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

   

Stronicowanie